|DTP a další služby
DTP a další služby 2018-03-05T14:20:37+00:00

Je toho hodně, co děláme.

A umíme to využít k vašemu užitku…

Chcet vydat produktový katalog, časopis nebo třeba knihu a nevíte, jak se sazbou?
Nabízíme vám vytvoření layoutu, přípravu podkladů pro tisk včetně redakčního zpracování a korektur – a poté i následnou komunikaci s tiskárnou.
Jazyková korektura může písemný projev značně zkvalitnit. Ať už potřebujete zajistit korekturu připravované knihy, časopisu, firemního katalogu, či jen článku nebo letáku, nabízíme vám opravení pravopisných, gramatických i stylistických chyb.

Ne, nemáme na mysli pdf knihy.
Tvoříme profesionální elektronické knihy ve formátech ePub a Mobi.
Našich služeb využívají velká nakladatelství, například Fraus, Grada či Albatros media.

Potřebujete upravit produktové fotografie, vytvořit profesionální koláže nebo vyretušovat nechtěné objekty či postavy na fotografii?
Nebojte se na nás obrátit! Našich služeb využily velké zásilkové obchody, vydavatelství, firmy či profesionální fotografové.

Nic nemůže zkazit výsledný vizuální dojem z celé prezentace více než nesjednocené fotografie na neodpovídajícím pozadí.
Nabízíme profesionální ořezy produktových či firemních fotografií, které jsou potřeba při prezentaci výrobků v e-shopu, v katalogu, na banneru apod.

Poslat nezávaznou poptávku

eknihy

Tvorba elektronických knih

Vyrobit skutečně validní elektronickou knihu, kterou vám schválí k prodeji např. na amazon.com nebo iTunes, není pro mnohé nic jednoduchého. Neváhejte se na nás obrátit! Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou stovek elektronických knih pro několik nakladatelství, jako je například Grada publishing, Fraus média či Albatros media. Jen v roce 2017 jsme vyrobili přes 200 titulů…

Ořezy produktových fotografií

Není nic horšího, než použít k propagaci neprofesionální fotografie. Firmy jako GM electronic jsou si toho vědomy, proto využily našich služeb, abychom jim vzhled produktových fotografií spravili a sjednotili.

Napsali o spolupráci s námi

Služeb pana Koumala jsme externě využívali v oblasti zpracování produktové fotografie, na tvorbu webových bannerů a na návrhy polepů jedné z našich prodejen. Za déle jak půl roku trvající spolupráce jsme se mohli kromě kvalitních výstupů spolehnout i na rychlost zpracování. Jeho práce výrazně přispěla k dodržování našich termínů, proto práce s panem Koumalem byla pro nás přínosem a radostí.
Petra Jiřinská, GM Electronic

Realizované projekty

Další ukázky prací
Další služby
Naši klienti
Kontakt